IBK Hradec Králové

Vítejte na stránkách florbalového klubu
IBK Hradec Králové
www.ibkhk.cz

Příští zápas

Ženy A vs Juniorky

Datum a čas konání: 24.8.2019 09:00

Tentokráte bez bodů

Tentokráte bez bodů

O víkendu se představil B-tým žen a družstvo Juniorek, ani jednomu z týmů se příliš nedařilo, takže tentokráte bez bodů.

V sobotu vyjížděl B-tým žen k turnaji 15. kola 2. ligy do Slatiňan. V prvním zápase se holky utkaly s Jaroměří, které se povedl vstup do a z první dvou střel na branku dala s notnou dávkou štěstí dva góly a do konce třetiny si vypracovala dvou brankový náskok. V úvodu druhé části Hradec sice snížil, ale další střelou nestřelou Jaroměř opět odskočila, během dvou minut se jí podařilo skórovat hned třikrát, ztímco při nás střelecké štěstíčko nestálo, i když holky makaly a snažily se střílet ze všech pozic, tak další branku nepřidaly. Jaroměř v závěrečné části už jen hlídala náskok, nikam se nehnala a zaslouženě si došla pro tři body. 

V druhém utkání jsme se střetli s týmem z Předměřic nad Labem. Úvod utkání byl vyrovnaný, leč přesnější mušku měl papírově domácí tým a Hradec šel do druhé části s gólovým mankem. Jestliže v první části padla jedna branka, tak ve druhé musely padnout dvě a obě do sítě IBKáčka. Přestože naše holky pálily jak u Verdunu, ke kýženému snížení to nevedlo. Sokolky dobře bránily a blokovaly hradecké střely a když už něco prošlo, tak to předměřická brankářka viděla a čapla. Do poslední části šlo IBK s jasnými cíly, snížit, vyrovnat a otočit zápas. Lehce se řekne, hůře udělá. Předměřice vstřelily v úvodu poslední části další dvě branky a zdálo se rozhodnuto. Každopádně ne tak jednoznačně, v třicáté deváté minutě rozjely lvice šou (bohužel i na vlastní účet), v rozmezí necelých pěti minut padlo šest branek, po třech na každé straně. Bohužel pro IBK nalezl předměřický tým vždy rychlou odpověď a svůj náskok udržel až do konce zápasu.

IBK HK B - TJ Sokol Jaroměř 2:7, FbC Sokol Předměřice nad Labem - IBK HK B 8:3

Sobotní florbalový program pokračoval zápasem našich juniorek s Ostravou, což je nevyzpytatelný tým, který je schopen porazit každého, ale také mnohdy překvapivě prohrát. Úvod zápasu lehce nasvědčoval tomu, že překvapení by se mohlo konat i tentokrát. První třetina začala opatrným florbalem a vzájemným oťukáváním. Dění na hřišti by se dalo popsat asi následujícím, Ostrava byla více na balonku a snažila se tvořit hru, ale nebezpečnější byl Hradec, který hrozil z rychlých protiútoků. Do vedení šla ale Ostrava, paradoxně z brejku. Do druhé třetiny vstoupil náš soupeř velmi aktivně, hned v úvodu vstřelil asi nejdůležitější branku zápasu a dál se snažil tvořit hru. Naše holky sice bojovaly, ale ostravské křižné přihrávky a především přesnost střelby byly pro náš tým smrtící. Přestože herně nebyl mezi týmy v tomto zápase až takový rozdíl, výše popsané rozhodlo. Výsledné skóre je pro naše hráčky možná až příliš kruté, ale odpovídá rozdílu v přesnosti střelby.

V neděli nás čekal tým Vítkovic. Úvod zápasu připomínal zlehka sobotní střetnutí, akorát střelecky se Tempish našel o něco dříve než Ostrava. I obraz hry byl dosti podobný sobotnímu utkání, Vítkovice na balonku tvořily hru a podobně jako u ostravského týmu, přihrávky kros a střelba z první, dělaly našim holkám velké problémy. Když k tomu přičteme opakující se nepřesnou střelbu, bylo na malér zaděláno. I přes výrazně zlepšenou hru ve třetí třetině, kdy holky přidaly na důrazu a bojovnosti, zápas už nezdramatizovaly.

IBK HK - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:10, IBK HK - 1.SC Tempish Vítkovice 1:12

Na závěr jedna malá pozvánka na neděli 17. února do Třebše, kde se v tréninkové sportovní hale koná turnaj mladších žákyň. První zápas je na programu od devíti hodin.

Diskuze

Poslední zápas

Sklo Bohemia Světlá n/S
Ženy A
1:3
Podrobnosti

Události

24.08.2019 09:00
Velká cena Hradce Králové
09.09.2019 00:00
Přechod na standardní systém tréninků, rozpis naleznete v záložce Sezona 2019/2020 - Tréninky

Tabulka

1. Ženy A 0 0:0 0
2. FC Dynamo Pardubice 0 0:0 0
3. FBC Dobruška 0 0:0 0
4. FBC Kutná Hora 0 0:0 0
5. Spartak Pelhřimov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

23.08.2019 Karolína Jedličková (7)
24.08.2019 Anna Miholová (25)
29.08.2019 Kristýna Rejmanová (23)
06.09.2019 Kristýna Hofmanová (18)
16.09.2019 Lenka Řezníčková (34)
21.09.2019 Tereza Fejglová (11)
22.09.2019 Anna Kunčíková (19)
24.09.2019 Niké Hazuková (26)
24.09.2019 Kateřina Kobrová (17)
24.09.2019 Michaela Špulková (22)

Najdete nás na Facebooku

Město Hradec Králové Královéhradecký kraj Český florbal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Imuregen SOFAT, s.r.o. Jednadvacítka DAKO  CZ, a.s.

Počet návštěv: 19950
Posledních 30 dnů: 595 | Posledních 7 dnů: 267 | Poslední den: 31

© 2019 IBK Hradec Králové | Všechna práva vyhrazena | info@ibkhk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne