IBK Hradec Králové

Vítejte na stránkách florbalového klubu
IBK Hradec Králové
www.ibkhk.cz

Příští zápas

Ženy A vs FBC Ossiko Třinec

Datum a čas konání: 23.11.2019 00:00
Místo: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny

Další víkend za námi

Další víkend za námi

Výsledkový servis

Týden uplynul jak voda a máme za sebou další hrací víkend, díky státnímu svátku prodloužený o jeden den, pojďme se podívat, jak si naše týmy vedly.

Svým prvním turnajem vstoupily v neděli do zápasového kolotoče i naše juniorky. Díky tomu, že letos hrají regionální soutěž, čeká je zhruba jednou měsíčně celodenní turnaj, kde si odehrají dva zápasy s týmy z regionu. Hned jejich první vystoupení bylo na domácí půdě a jak si vedly? V prvním zápase jsme bojovali s týmem ze Svitav. Z obou stran nervózní utkání na kterém se podepsalo hodně vyloučení a oboustranné neproměňování šancí nakonec vyhrál (asi i zaslouženě) Hradec Králové. Druhá zápas už snesl přísnější florbalové měřítko, hlavně nebyla hra tolik kouskovaná a i v tomto případě zůstaly tři body doma, na půdě pořadatelského týmu.

IBK Hradec Králové - FbK TJ Svitavy 3:1, FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové 1:4

Zatímco juniorky hrály doma, Béčko si vyrazilo na výlet do České Třebové. V prvním zápase je čekalo utkání s týmem ze Slatiňan, který v prvná třetině rozjel gól parádu. Navzdory tomu, že holky v průběhu zápasu přidaly a dotáhly až na rozdíl jediné branky, gól do prázdné stanovil definitivní podobu výsledku a připsal tři body soupeřům. V druhém zápase nás čekala Skuteč, po vyrovnané první třetině (1:1) Hradec zabral a vytvořil si poměrně bohatý náskok, který pro změnu stáhla až na rozdíl jediné branky Skuteč. Tentokráte jsme si tři body vzít nenechali a podobně jako v minulém zápase, tečkou třetiny byl gól do prázdné.

SK Spartak Slatiňany - IBK Hradec Králové B 6:4, FbC Florbalky Skuteč - IBK Hradec Králové B

Třetím týmem, který čekal o prodlouženém víkendu turnaj, bylo družstvo dorostenek. To se na domácí palubovce utkalo s FbK Kobra Tatran Hostinné. Hradec se hned v úvodu zápasu dostal do vedení, což přineslo tolik požadovaný klid na naše hokejky. Po celé utkání byly naše hráčky o něco málo lepším týmem a zaslouženě si připsaly tři body. V druhém zápase nás čekal vedoucí tým soutěže,  dlouho vyrovnané utkání zlomila Skuteč až v závěru třetí třetiny, kdy utekla Hradci na nedostižný rozdíl. Hodně mrzet nás může přesnost střelby, neboť IBK určitě nebylo horším týmem.

IBK Hradec Králové - FBK Kobra Tatran Hostinné 3:1, FbC Florbalky SKuteč - IBK Hradec Králové 5:1

Další domácí zápasy si připsal i náš A-tým. V sobotu jsme na své palubovce přivítali v letošním prvním vzájemném utkání tým ze Vsetína. Úvody utkání našim holkám v poslední době moc nejdou, Vsetín byl celou úvodní část o něco lepší a bojovnější než IBK a zaslouženě se dostal do vedení. Na první gól soupeře domácí zvládli během minuty zareagovat, na druhý v přesilovce už ne a náš soupeř vyhrál první část. V průběhu druhé třetiny se konečně probudil i hradecký kotel a začal hnát naše hráčky dopředu, přesto se Vsetínu podařilo po pěkné střele vsítit ještě jednu branku, dlouho se však z vedení neradoval. Tři minuty na to bylo srováno a do konce třetiny utekl Hradec o další čtyři branky. Ve třetí třetině už domácí tým kontroloval hru a upravoval skóre směrem nahoru, svého čestného úspěchu v závěrečné části se dočkaly i naše soupeřky.

V druhém zápase jsme přivítali staré známe ze Šitbořic. Aligátorkám se výsledkově moc nedaří, ale na palubovce to vidět nebylo. Oba týmy bojovaly o každý míček, efektivnější ve střelbě bylo ale domácí družstvo. V první třetině si IBK vypracovalo dvou brankový náskok, který tak nějak udrželo až do konce utkání, od druhé třetiny to bylo hodně těžké, neboť Aligátorky přidaly na tempu a měly dost šancí na to, aby zápas vyrovnaly, IBK tak bylo možná i lehce šťastnějším týmem.

IBK Hradec Králové - Florbal Vsetín 11:4, IBK Hradec Králové - PRAMOS Šitbořice FBC Aligators 6:3

Diskuze

Poslední zápas

Ženy A
FBC Dobruška
8:4
Podrobnosti

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Ženy A 10 81:31 29
2. FBC Ossiko Třinec 9 73:30 24
3. FBC Dobruška 9 37:36 15
4. Florbal Vsetín 8 34:35 12
5. Florbal Exelsior.. 10 44:50 12
6. PRAMOS Šitbořice FbC.. 10 31:48 6
7. Orel Rtyně v.. 8 19:51 6
8. SK Jihlava 8 22:60 4

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.11.2019 Gabriela Skořepová (12)
19.11.2019 Jana Uhlířová (18)
19.11.2019 Veronika Špringerová (12)
21.11.2019 Kateřina Štofaňaková (12)
21.11.2019 Pavla Štofaňaková (12)
22.11.2019 Viktorie Hlavatá (11)
23.11.2019 Markéta Součková (20)
28.11.2019 Pavla Soukupová (32)
29.11.2019 Natálie Žídková (19)
06.12.2019 Pavla Macháčková (18)

Najdete nás na Facebooku

Město Hradec Králové Královéhradecký kraj Český florbal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Uniregen spol. s r.o. Wagmann s.r.o. NemKoCZ s.r.o.
Nadační fond Veolia
Autobusová doprava Tomáš Zavadil Decathlon DAKO  CZ, a.s. SOFAT, s.r.o. Jednadvacítka

Počet návštěv: 22822
Posledních 30 dnů: 917 | Posledních 7 dnů: 239 | Poslední den: 41

© 2019 IBK Hradec Králové | Všechna práva vyhrazena | soukupovap@post.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne