Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Napůl úspěšný víkend

Výsledkový servis

Po poměrně snadném postupu přes Světlou nad Sázavou se našemu A-týmu postavil do cesty poměrně těžší soupeř - FBC Ossiko Třinec. V základní části jsme s nimi hráli nerozhodně 1:1 na zápasy, napřed se našim holkám podařilo v Třinci překvapit a otočit zápas. V odvetě nás pak Třinec poměrně jednoznačně přehrál a došel si pro zasloužené vítězství, jak to vypadalo v zápasech, kdy jde o všechno?

První zápas se odehrál na domácí půdě a lépe do něj vstoupily hradecké hráčky, do poloviny zápasu si vypracovaly tříbrankový náskok, na jehož stažení stačilo Třinci necelých deset minut a na začátku třetí třetiny se začínalo od nuly. Domácí, ale chtěly vyhrát a v průběhu závěrečné části odskočily o další dvě branky a po těžkém boji si došly pro zasloužené vítězství. Nedělní zápas se odehrál v třinecké STARS Areně, kde po vyrovnané první třetině přidaly domácí na tempu a náš tým dobře zvládnutou taktikou přetlačily a pro změnu si došly pro zaslouženou výhru oni. Třetí rozhodující zápas se odehraje ve středu v Kuklenách, doražte všichni.

IBK HK A - FBC Ossiko Třinec 6:4, FBC Ossiko Třinec - IBK HK A 5:1

Kromě A-týmu se představilo i naše Béčko, které čekal domácí turnaj v Předměřicích nad Labem. V prvním zápase došlo na divokou přestřelku s pardubickými HAGA Ladies, které nakonec byly o jednu branku šťastnější a připsaly si všechny body. V druhém zápase nás čekalo osmé Orlicko-Třebovsko. Celý zápas se nesl v dotahování našeho týmu, který se sice stále držel na dostřel, ale k bodovému zisku nakonec dvě branky chyběly.

HAGA Ladies Pardubice - IBK HK B 7:6, IBK HK B - FBC Orlicko Třebovsko 4:6

Opačně jsou na tom naše dorostenky, které jedou. V neděli byly na výletě ve Skutči a podařilo se jim jí vyplenit. Hned v prvním zápase se utkaly s pořadatelským týmem a poměrně bez problémů si došly pro vítězství, kdy nedaly Skutči ani čuchnout. V druhém zápase čekala na naše děvčata Dobruška, proti které předvedly holky perfektní náspu a do poloviny zápasu si vypracovaly pětibrankový náskok, který sice Dobruška v druhé půli mocně stahovala, ale nakonec neúspěšně.

FbC Skuteč - IBK HK 3:7, FBC Dobruška - IBK HK 3:5