Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Lednová výjezdní utkání

Výsledkový servis

Zápasový kolotoč se nám konečně naplno rozběhl. Víkendové boje začaly výjezdem starších žákyň do Vysokého Mýta, kde je čekal tradiční trojlístek utkání. První zápas hrály holky s bojovným Jablonným nad Orlicí, které poprvé v sezoně vyzrálo na Vysoké Mýto a v nastaveném trendu chtělo pokračovat, leč naše děvčata byla proti a fotbalovým výsledkem 2:1 si připsala do tabulky další vítězství. Druhé střetnutí bylo s pardubickým týmem HAGA, dlouho bylo utkání herně i brankově vyrovnané (po první půlce rozdíl jedné branky), a až v druhé části se lvice střelecky utrhly a nasázely poslednímu týmu soutěže šest branek a celkově vyhrály 9:3. Třetí zápas a poslední zápas dne byl s rivalem z vysokého Mýta, ten se ve druhé půli změnil v divokou přestřelku, kdy se o vedení přetahovala obě mužstva, nakonec byl v poměru 9:6 úspěšnější náš soupeř.

FBC TJ Jablonné nad Orlicí – IBK HK 1:2, HAGA Girls Pardubice – IBK HK 3:9, IBK HK – FTC Vysoké Mýto 6:9

Na výlet do České Třebové si pro změnu vyrazilo naše Béčko. V prvním střetnutí čekal holky B tým z Jičína a proti našim holkám si s chutí zastřílel, 8:1 pro Jičín. Ve druhém utkání jsme se střetli s domácím týmem a pro změnu si s chutí zastřílela naše děvčata a svým soupeřkám nadělila devět kousků a sobě další výhru.

FBK Jičín POHODA TEAM B – IBK HK B 8:1, IBK HK B – FBC Orlicko – Třebovsko 9:2

Posledním družstvem, které se o víkendu představilo, bylo družstvo juniorek, které cestovalo na Vysočinu. Ve sněhem zapadaném Novém Veselí se děvčata  utkala s jihlavskou „efbéeškou“. Po herně vyrovnané první třetině a výsledkově vyrovnaném začátku druhé nám nějak holky zapomněly hrát florbal a Jihlava si s chutí zastřílela. I přes zlepšený výkon ve třetí třetině, si naše soupeřky náskok pohlídaly, a dramatizaci na první pohled jasného utkání nepřipustily.

FBŠ Jihlava – IBK HK 11:5