Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Zápasy před mistrovskou pauzou

Výsledkový servis

Jestliže starší žákyně nehrály minulý týden, logicky musely hrát tento. A vedly si na jedničku, ze tří utkání si připsaly tři výhry a zaslouženě se vrátily na první místo tabulky. V první zápase si děvčata vyšlápla na vedoucí Vysoké Mýto, v druhém zápase porazily v derby pardubické HAGA Girls a v posledním mači je čekalo Jablonné a i to odešlo poraženo. Holky si tak připsaly devět bodů a do dalšího turnaje vedou ligu.

IBK HK – FTC Vysoké Mýto 7:6, IBK HK – HAGA Girls Pardubice 15:3, TJ Jablonné n/O – IBK HK 5:6

Stejně rozjeté jako žákyně bylo i naše Áčko, jen jelo na mnohem vyšší rychlost. Podobně jako jejich mladší kolegyně, i A-tým hrál s Vysokým Mýtem, vyrovnaným dojmem působila pouze první třetina utkání, pak do toho ženský šláply a před reprezentační pauzou nadělily svým sokyním krásných dvanáct gólů a s pětibodovým náskokem vedou tabulku.

IBK HK – FTC Vysoké Mýto 12:3

Poslední kategorií hrající víkendová utkání, byly naše juniorky. Ty čekal výjezd na sever Čech, kde se v sobotu utkaly s Ústím nad Labem a v neděli následoval přejezd do Litvínova. Nebýt zpackané první třetiny, kdy bylo Ústí u všeho dříve a hlavně mělo přesnější mušku, mohly být bodíky. Zápas měl jednoznačně vzestupný výkon a v kombinaci s chybějícím štěstíčkem u některých střel a odrazů holky nakonec kapitulovaly. Nedělní zápas s Litvínovem už byl o poznání horší. Holky chtěly hrát, nedala se jim upřít snaha a asi byly i florbalovější než tým ze severozápadu, ale na laciné góly v naší síti a dobře hrající obranu soupeře jsme recept nenašli a juniorky tentokráte bez bodu.

Florbal Ústí – IBK HK 7:5, SK Bivojky Litvínov – IBK HK 6:3

Další domácí zápasy se hrají až po Mistroství světa ve florbale o víkendu 15.-16. prosince 2018, a opět nás čeká série domácích utkání, na které vás srdečně zveme.