Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Venkovně nabitý víkend

Výsledkový servis

V orlickohorském Jablonném nad Orlicí se v sobotu uskutečnil další turnaj starších žákyň. Naše naděje do něj vstupovaly jako první tým tabulky a jak se jim vedlo? Hned v první zápase se holky utkaly s domácím týmem, byly úspěšné a vyhrály 3:0. V druhém zápase nás čekalo derby Hradec – Pardubice a souboj s HAGA Girls Pardubice. Děvčata se nejspíše inspirovala naším A-týmem a přestože celý zápas dotahovala, nakonec po výhře 9:6 slavila druhou výhru v řadě. V posledním utkání dne se holky utkaly o první místo s Vysokým Mýtem. Navzdory velké bojovnost si připsaly první prohru v sezoně, kdy tým z města autobusů zvítězil 7:4 a vystřídal IBK v čele tabulky.

FBC TJ Jablonné nad Orlicí  – IBK HK 0:3, IBK HK – HAGA Girls Pardubice 9:6, FTC V. Mýto – IBK HK 7:4

V jičínské sportovní hale pokračovala druhá liga žen. Náš B tým se v prvním zápase utkal s asi nejlepším týmem soutěže, domácím FBK Jičín. A věren svému názvu – Pohoda Team – si poměrně v pohodě dokráčel náš soupeř pro vítězství 10:0.  V druhém zápase se naše holky střetly s FbC Skuteč a tentokráte tahaly za delší konec provozu a po vyrovnané první třetině převzaly otěže zápasu a dokráčely si pro teprve druhou tříbodovou výhru v sezóně, 8:3 pro Hradec.

FBK Jičín POHODA TEAM B – IBK HK B 10:0, IBK HK B – FbC Florbalky Skuteč 8:3

Devátým kolem také pokračovala první liga žen. Holky si vyrazily na výlet do Rtyně v Podkrkonoší, kde se již dvakrát představily v základní skupině poháru, tentokráte se ale bojovalo o ligové body. Úvod zápasu patřil domácímu celku, který se dostal do vedení. Po pomalejší první třetině plné nepřesností začal Hradec přidávat na obrátkách a ve třetí třetině rozjel gólostroj, leč poslední slovo měl domácí celek. Po skončení zápasu svítilo na počítadle skóre 9:2 pro hostující celek.

Orel Rtyně v Podkrkonoší – IBK HK A 2:9

Na závěr jedna pozvánka, ve středu 14. listopadu 2018 se ve Sportovní hale Třebeš uskuteční čtvrtfinálové utkání Poháru české pojišťovny žen, kdy domácí tým v boji o postup mezi čtyři nejlepší týmy vyzve tým Ivanti Tigers Jižní Město. Utkání začíná v 19:00 a všichni jste srdečně zváni.

IBK Hradec Králové – Ivanti Tigers Jižní Město, 14. 11. 2018 od 19:00; SH Třebeš Hradec Králové