Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Výsledkový servis

Máme za sebou další herní víkend, jak se vedlo našim týmům si můžete přečíst v následujícím shrnutí

Jako první vstoupilo do zápasového kolotoče o uplynulém víkendu naše Béčko, které v azylu předměřické sportovní haly pořádalo turnaj 4. – 6. kola druhé ligy žen. První zápas s týmem Slatiňan se změnil v divokou přestřelku s výsledným skóre 8:8, přičemž ještě čtyři minuty před koncem vedl Hradec o dvě branky. V druhém zápase jsme vyzvali k souboji tým z Předměřic. Sokolky nenechaly nikoho na pochybách, komu že vlastně patří hala a poměrně s přehledem vyhráli nad Hradcem 10:1.

Druhý sobotní turnaj se odehrál v pardubické nafukovače a své tři zápasy zde sehrálo naše družstvo starších žákyň. První zápas s Vysokým Mýtem skončil smírným výsledkem 2:2, následující dvě utkání už byla tříbodová s poměrně jasným skóre pro naše holky. V druhém utkání jsme vyzvali domácí celek Haga Girls Pardubice a holky měly evidentně nabito ostrými, neboť po dvaceti čtyřech minutách hry svítilo na výsledkové tabuli 14:3 pro IBK. Poslední zápas sehrály naše „stržyně“ s Jablonným nad Orlicí. A protože holky měly stále ještě nabito, tak pokračovaly v gólostroji, Jablonnému nasázely osm branek a samy obdržely pouze jednu jedinou. Sedm bodů z víkendu katapultovalo družstvo starších žákyň do čela tabulky.

Poslední Hradeckou partou, která šla v sobotu do boje, byl tým Juniorek. Ty čekal v sobotním zápase přetěžký soupeř v podobě Ivanti Tigers Jižní Město. A přestože ve hře obou družstev nebyl velký rozdíl a na našich junkách je vidět posun vpřed, především rychlost a přesnost kombinace a hlavně střel na bránu přisoudila po šedesáti minutách vítězství pražskému týmu a to v poměru 14:1, o čestný úspěch se postarala dvojice Sába Labudová – Bára Havlová.

Liga juniorek pokračovala i na státní svátek, kdy jsme hostili družstvo FbŠ Bohemians. Po poměrně ospalé a vyrovnané první třetině, začlo IBK mírně přidávat a diktovat tempo hry. Oboustranně zvýšený důraz vedl k divácky atraktivní hře se spoustou osobních soubojů, po jejímž konci a především díky zlepšenému výkonu ve třetí třetině, se radovalo domácí družstvo, které zvítězilo v poměru 6:3