Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Ženy B mají pro letošní rok dohráno

Jak si vedly v posledních dvou zápasech?

Ženy B odehrály o víkendu poslední dva zápasy tohoto roku a čeká je teď vánoční pauza. Před ní se usadily na sedmém místě tabulky, když v sobotu ve Skutči posbíraly jednu prohru a jednu výhru. Krátký report z obou zápasů nám poskytla gólmanka týmu Kateřina Koucká.

"Prvním soupeřem žen B byl letos překvapivě silný Orel Přelouč. Zápas začal vzájemným oťukáváním. Jako první se před koncem 1. třetiny prosadily soupeřky, ale naše ženy na to bleskově odpověděly vyrovnáním. Ve druhé třetině měla Přelouč více střeleckého štěstí a náskok si pohlídala do konce zápasu, který skončil 3:6.

Druhým soupeřem byl nový tým Haga Ladies Pardubice, který hájí dno tabulky, takže bylo téměř povinností vyhrát. Zejména ve druhé třetině se naše ženy přiblížily hernímu "nestylu" soupeřek, zápas si tím trochu zkomplikovaly a chvílemi to vypadalo, že domů kromě tří bodů přivezou i hradecké karbanátky. Gólový odstup si ovšem pohlídaly navzdory obdivuhodnému tlaku soupeřek a skóre navýšily až na krásných 7:2."

Holkám gratulujeme k poslednímu výsledku a věříme, že v novém roce na tento výkon naváží a ze zmíněného sedmého místa se vyhoupnou o nějaké to místo výš.