Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Víkendový výsledkový servis

O víkendu se nám představily hned tři kategorie našeho klubu.

V sobotu nejprve rozjely svou soutěž ženy B, které vyrazily na úvodní dva zápasy do Skutče. První zápas nezačal vůbec špatně, holky nad Skutčí dlouhou dobu vedly o dva góly, ale soupeřkám se bohužel nakonec podařilo skóre dotáhnout a výsledkem byla remíza 4:4. Ve druhém zápase ženám trochu utekl začátek a soupeř si vytvořil tří gólový náskok hned v první třetině. Naše ženy sice potom hru vylepšily, ale k obratu zápasu bohužel nedošlo a tak si tři body po skóre 1:5 odvezly hráčky ze Rtyně.

Juniorky mají za sebou další kolo své soutěže, když v sobotu přivítaly v Hradci soupeřky z FBC Ostrava. Naše holky předvedly sympaticky bojový výkon, který sice výhru nepřinesl, ale výsledné skóre 3:4 není vůbec ostudou. Čas na odpočinek nebyl moc dlouhý, protože hned v neděli zavítal do kuklenské haly další moravský soupeř, a to Vítkovice. Proti silnému soupeři, který dosud ztratil pouze jeden bod, opět naše lvice bojovaly, co to šlo. Soupeře trápily především poctivou obranou. Po první třetině byl stav ještě vyrovnaný, pak ale přeci jen soupeř odskočil a utkání si pohlídal. Konečný stav 2:6.

V neděli byly na programu také dorostenky, které ve Svitavách odehrály první dva zápasy sezony. Ve svém počínání byly holky úspěšné z poloviny. Nejprve si připsaly výhru 6:2 nad týmem FBC Dobré. Z druhého zápasu si poté ale odnesly prohru, když podlehly klubu Orlicka-Třebovska 1:5.

Příští víkend bude opět herně nabitý. Představí se nám ženy A, dorostenky, starší žákyně a naše nejmladší elévky. Těšíme se na všehcny fanoušky!