Datum a čas konání: 26.10.2019 17:00
Místo: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny

Poslední zápas B týmu

Výsledkový servis

Pomalu, ale jistě, nám všechny týmy postupně ukončujíí sezónu. Předposlední dubnový víkend si odehrál poslední turnaj i náš B-tým. Ten se jel poprat o body až do daleké České Třebové, kde se mu do cesty postavily týmy ze Skutče a Jaroměře. Byť oba zápasy skončily ve prospěch našich soupeřek, holky bojovaly a nenechaly svým soupeřkám nic zadarmo.

Skuteč si vytvořila rozhodující náskok již v první třetině, kdy lvice propadly v přesilovkách a Skuteč si připsala dva góly v oslabení. Byť následovala hradecká stíhací jízda, vyrovnat se našim holkám již nepodařilo.

V závěřečném zápase sezóny nás čekal regionální rival z Jaroměře, proti kterému se nám v posledních zápasech příliš nedaří. Průběh zápasu byl dlouho vyrovnaný  a až ve třetí třetině se sokolky utrhly a získaly rozhodující náskok, díky kterému si připsaly všechny body.

IBK Hradec Králové B - FbC Florbalky Skuteč 6:7, TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové B 6:4