IBK Hradec Králové

Vítejte na stránkách florbalového klubu
IBK Hradec Králové
www.ibkhk.cz

Příští zápas

FC Dynamo Pardubice vs Ženy A

Datum a čas konání: 31.8.2019 00:00

Áčko vede první ligu!

Áčko vede první ligu!

Výsledkový servis

Víkendový florbalový maraton, ve kterém se s výjimkou starších žákyň představila všechna družstva, zahájily domácím turnajem naše nejmladší naděje. V malé hale v Třebši se utkala obě naše družstva elévek, ta byla doplněna týmy Jičína a Dobrušky. Tyhle zápasy jsou krásné svým nadšením, nesvázáním taktikou a hlavně neskutečnou bojovností a radostí ze hry a určitě stojí za návštěvu.

FBK Jičín – IBK HK ČL, FBC Dobruška – IBK HK BL, IBK HK BL – FBK Jičín, IBK HK BL – FBK Jičín, IBK HK bílé lvice – IBK HK černé lvice

Bojovností našich nejmladších se zřejmě inspirovaly i dorostenky, které si napřed vyšláply na druhý tým tabulky a v derby s Jaroměří urvaly první bod sezóny. V druhém zápase se hrálo s orlickohorskou Dobruškou. Tento zápas by se dal označit za zápas jedné ženy, z devíti gólů jich hned šestici dala Áďa Kozlová, z toho půlku bez asistence J. Dorostenky si tak připsaly čtyři body a zaslouženě se odlepily z posledního místa tabulky.

IBK HK – TJ Sokol Jaroměř 2:2, FBC Dobruška – IBK HK 1:9

Po pauze na oběd pokračovala liga juniorek, naše holky se na domácí palubovce utkaly s Libercem. Přestože florbalovostí si s Libercem v ničem nezadaly, tak trojice dvouminutových výpadků dala Liberci nedostižný náskok, který si naše soupeřky pohlídaly. Navzdory zvýšeným obrátkám ke konci zápasu, ani tentokráte si naše družstvo další body nepřipsalo.

V nedělním zápase nás čekal tým z Mladé Boleslavy. Vzájemná utkání hovořila ve prospěch našeho soupeře, byť herně nás příliš nepřevyšoval. Úvod zápasu patřil našim holkám, které byly pohyblivější a přesnější než soupeřky, přesto první branku vstřelila Mladá Boleslav. Tentokráte se ale našim juniorkám podařilo něco stěží uvěřitelného, vstřelily tři branky v řadě a otočily zápas. Přestože naše hra pomalu upadala a třetí třetina už florbalovost vyloženě postrádala, holky si průběžný dvoubrankový náskok udržely po zbytek zápasu a zaslouženě vyhrály.

IBK HK – FBC Liberc 3:7, IBK HK – FA Mladá Boleslav 9:7

Ve stejný čas jako naše juniorka, odehrál svůj sobotní mač i náš A tým, ten v přímém souboji o první místo v tabulce čekal náročný duel s Brnem. Ani jedno z obou družstev nechtělo prohrát a podle toho zápas vypadal, IBK bylo na začátku zápasu florbalovější, Brno důraznější a od začátku zápasu tahalo za delší konec a v průběhu první a druhé třetiny se několikrát dostalo do jedno až dvoubrankového náskoku, který vždy lvice stáhly. Na začátku třetí části hradecké holky napřed vyrovnaly a následně otočily utkání a samy se dostaly do dvoubrankového vedení. Navzdory snížení a následné hře v šesti dokázal Hradec domácí tvrz ubránit a připsal si do tabulky velmi důležité tři body.

V nedělním utkání nás čekal druhý tým z jihu Moravy, aligátorky ze Šitbořic. Zápas moc florbalové krásy nepobral, bylo to spíše o bojovnosti, ale té má náš tým letos na rozdávání. Naše holky měly celý zápas pod kontrolou, u všech důležitých situací byly o krok dříve a od začátku zápasu si šly za další výhrou. Když k tomu připočteme výborný výkon gólmanky, tak máme relativně pohodové vítězství a čisté konto k tomu.

IBK HK – Bulldogs Brno 8:6, IBK HK – Pramos Aligators Šitbořice 7:0

Kromě odpoledních zápasů áčka a juniorky si v neděli zahrály také mladší žákyně. Ty čekal výlet do Jičína, kde se postupně utkaly s Jičínem, Dobruškou a Dobrém (v tomto pořadí). Holky si své zápasy užily a odehrály je s úžasným nasazením. Večer pak ještě měla děvčata dost sil, aby přišla podpořit oba dospělé týmy v jejich bojích.

FBK Jičín – IBK HK 0:0, IBK HK - FBC Dobruška 0:0, FBC Dobré – IBK HK

Diskuze

Poslední zápas

TJ Sokol Královské Vinohrady
Ženy A
7:6 PPR
Podrobnosti

Události

30.07.2019 00:00
- 4. 8. 2019 - Florbalový kemp IBK HK, více informací: Sezona 2018/2019 - Kemp 2019
24.08.2019 09:00
Velká cena Hradce Králové

Tabulka

1. Ženy A 0 0:0 0
2. FC Dynamo Pardubice 0 0:0 0
3. FBC Dobruška 0 0:0 0
4. FBC Kutná Hora 0 0:0 0
5. Spartak Pelhřimov 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.07.2019 Sabina Labudová (19)
20.07.2019 Nikola Plachetková (28)
21.07.2019 Barbora Jiroutová (11)
30.07.2019 Karolína Kašparová (10)
30.07.2019 Pavlína Vlková (18)
09.08.2019 Lucie Linhartová (36)
09.08.2019 Katka Munserová (17)
09.08.2019 Elen Hofmanová (8)
12.08.2019 Eliška Lexová (15)
18.08.2019 Adriana Skrovná (13)

Najdete nás na Facebooku

Město Hradec Králové Královéhradecký kraj Český florbal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Imuregen SOFAT, s.r.o. Jednadvacítka DAKO  CZ, a.s.

Počet návštěv: 19325
Posledních 30 dnů: 463 | Posledních 7 dnů: 84 | Poslední den: 7

© 2019 IBK Hradec Králové | Všechna práva vyhrazena | info@ibkhk.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne