IBK Hradec Králové

Vítejte na stránkách florbalového klubu
IBK Hradec Králové
www.ibkhk.cz

Hattrick Cup v Brně

Hattrick Cup v Brně

Turnaj mladších žákyň v Brně.

V neděli 5. září 2021 vyrazilo družstvo mladších žákyň na celodenní výlet do Brna, kde je čekala účast na prvním ročníku turnaje HATTRICK CUP. Oddíl vyrazila reprezentovat desítka hráček - dvě brankářky a osm hráček do pole, z toho jedna elévka. Celkem nás čekal čtyřlístek utkání - tři zápasy ve skupině a následně jedno o umístění.

Naším prvním soupeřem byl další východočeský tým - FTC Vysoké Mýto. Úvod střetnutí byl poněkud rozpačitý, první zápas po hodně dlouhé době a pro nás poněkud nezvyklý formát - hrálo se čtyři na čtyři. V úvodu se dostal náš soupeř do tří brankového náskoku. Čím déle se hrálo, tím více si holky zvykaly na styl hry i samy na sebe a přidávaly na tempu. Když už to vypadalo na zaslouženou remízu, krásná střela do růžku branky přisoudila našim hráčkám tři body.

V druhém zápase jsme se střetli s pořadatelským FBŠ Hattrick Brno. Po hodně vyrovnané první půly (2:1 pro domácí) se začala projevovat únava našich hráček, kdy hrály druhý zápas po sobě a běhavé Brňanky nám dělaly velké problémy, hlavně důrazem v brankovišti a dorážkami. Přesto holky bojovaly až do konce a občas stálo při domácích i dost štěstíčka.

Po dvouzápasové pauze nás čekalo poslední utkání tabulky s dalším brněnským týmem Hornets Brno. Do utkání šla děvčata s tím, že když vyhrají, budou mít zápas volno. Předlouhá pauza a asi už i celková únava spolu s nesoustředěností způsobily, že měl náš soupeř více ze hry, více běhal a střílel góly. Do druhé půlky se podařilo třenérskému týmu holky probudit a vyhecovat a po ohromné stíhací jízdě dotáhla děvčata zápas do remízového konce, kdy se nám podařilo otočit zápas a k výhře chyběla asi půlminuta, každopádně úkol splněn.

Součet bodů a gólů nám přisoudil druhé místo v tabulce a účast ve finálovém zápase. Do finále jsme šli s tím, že si chceme zahrát florbal a užít si zápas, přeci jen finále se nehraje každý den a i přes prohru s domácími, oslavily holky druhé místo s patřičnou radostí.

Shrnutí trenéra pana Zavadila:

Pro nás perfektní vstup do sezóny na zajímavém turnaj v nezvyklém uspořádání (4na4). Líbilo se mi, jak se s tím holky popraly, rychle se přizpůsobily, komunikovaly spolu, povzbuzovaly se a bojovaly až do konce. Jako trenér jsem na holky neskutečně pyšný. Celkově povedená akce, za kterou si zaslouží poděkování i domácí tým a těšíme se na další ročník.

Na závěr ještě poděkování realizačnímu týmu - Lukášovi, Martinovi s Tomem a  holkám - NIkče, Terce a Verče - za účast a skvělou práci.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

09.08.2022 Lucie Linhartová (39)
09.08.2022 Katka Munserová (20)
09.08.2022 Elen Hofmanová (11)
12.08.2022 Eliška Lexová (18)
12.08.2022 Karolína Kovářová (23)
18.08.2022 Adriana Skrovná (16)
20.08.2022 Ellen Klausová (9)
21.08.2022 Kateřina Kuličková (28)
21.08.2022 Aneta Zeiplová (17)
24.08.2022 Anna Miholová (28)

Najdete nás na Facebooku

NemKoCZ s.r.o. - hlavní partner klubu Město Hradec Králové Královéhradecký kraj Český florbal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Uniregen spol. s r.o. Sociální družstvo Znojmo - Hradec Králové EGEM HPI-CZ Nadační fond Veolia Nadace ČEZ Autobusová doprava Tomáš Zavadil EXE SPORT s.r.o. SOFAT, s.r.o. Pro-idea s.r.o. AREPO Hradec Králové z.s.

Počet návštěv: 40417
Posledních 30 dnů: 343 | Posledních 7 dnů: 91 | Poslední den: 12

© 2022 IBK Hradec Králové | Všechna práva vyhrazena | soukupovap@post.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne