IBK Hradec Králové

Vítejte na stránkách florbalového klubu
IBK Hradec Králové
www.ibkhk.cz

Příští zápas

Slovan Jindřichův.. vs Ženy A

Datum a čas konání: 29.8.2020 13:00
Místo: SH Žirovnice

Zhodnocení sezóny

Zhodnocení sezóny

A tým - zhodnocení sezóny

Poslední článek zaměřený na sezónu našich žen, tentokráte z pohledu hlavního trenéra A týmu, pana Josefa Janečka, přejeme příjemné počtení.

Před sezónou tým žen prodělal velké změny. Z loňské sestavy se okolo poloviny hráček rozhodlo dále nepokračovat v našem týmu ať už z osobních, zdravotních či studijních důvodů. Takto velká obměna nebyla pro tým nic jednoduchého, navíc možnosti posílení jsou každý rok velmi omezené. Chceme hrát náročný florbal a poctivě trénovat, což není vždy pro hráčky možné skloubit s osobním životem a tak se naše cesty bohužel občas rozcházejí.

Tým byl doplněn především z vlastního týmu juniorek. Začátek jistě nebyl snadný, ale všechny juniorské hráčky během sezóny prokazovaly svojí kvalitu a staly se právoplatnými členy týmu. Podařilo se uskutečnit i několik příchodů do našeho klubu, takže se složil zajímavý a nakonec i celkem početný tým s velkým potenciálem. Teď už zbývalo ho jen naplnit. Chtěli jsme se prezentovat aktivním stylem, zapojovat do tréninkového procesu nové aktivity a neustále se posouvat.

Letní příprava bohužel nezačala tím tempem, které jako trenéři vyžadujeme. Docházka nebyla nejlepší a jen několika hráčkám se podařilo dostatečně připravit na srpen, kdy jsme z venkovních tréninků začali přecházet do haly a k herním testům. Absolvovali jsme několik turnajů, které nám ukázali silné i slabé stránky našeho týmu i jednotlivých hráček. Vyvrcholením letní přípravy pro nás jako každoročně bylo první kolo poháru. V něm jsme až na jednu prohru nenašli přemožitele a netrpělivě jsme vyhlíželi první ostrý ligový zápas.

Do ligy jsme vstoupili úspěšně a její první půlku lze hodnotit vcelku kladně. Dařilo se nám zapracovat nové hráčky do týmu, zavést do hry nové prvky a ruku v ruce s tím jsme měli i dobré výsledky. V pohárové soutěži jsme vypadli s extraligovým týmem Ivanti Tigers po sympatickém výkonu s výsledkem 3:7. V druhé půlce sezóny se ovšem na našich výkonech projevovala větší absence na trénincích a zápasech, z toho pramenilo občasné točení se sestavou a nevyrovnanost výkonů. Druhé místo v tabulce bylo nakonec zasloužené.

Pro první kolo play-off byl námi vybrán soupeř ze Rtyně v Podkrkonoší. Po přesvědčivých výhrách 14:3 a 10:0 jsme byli všichni natěšeni na druhé kolo a soupeře z Havířova, ale zákeřná nemoc nám a nejen nám vrchol sezóny zkazila. Nicméně máme z této sezóny mnoho poznatků, které budeme chtít v té další použít na naší cestě. Nový tým a hráčky si musely zvykat nejen na sebe, ale i na náš aktivní styl a učit se nové věci. Vnímáme po roce práce zlepšení v požadovaných aspektech hry, ale prostor pro zlepšení jsme určitě nevyužili naplno. Důležité pro nás bude udržet tým pohromadě, vhodně ho doplnit a naladit všechny na stejnou vlnu. Na vlnu chuti se zlepšovat, pravidelně a kvalitně trénovat, vystupovat ze své komfortní zóny a společně posunovat celý tým dál. Jen tak budeme moci jako tým vystoupat až k vrcholu. SPOLEČNĚ!

Diskuze

Poslední zápas

Tigers Start98 Kunratice
Ženy A
7:1
Podrobnosti

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Ženy B 0 0:0 0
2. FbC Florbalky Skuteč 0 0:0 0
3. DTJ Trutnov 0 0:0 0
4. FBK Jičín POHODA TEAM B 0 0:0 0
5. FbK Orlicko-Třebovsko 0 0:0 0
6. FbK TJ Svitavy 0 0:0 0
7. FC Dynamo Pardubice 0 0:0 0
8. FTC Vysoké Mýto 0 0:0 0
9. HAGA Ladies Pardubice 0 0:0 0
10. SK Spartak Slatiňany 0 0:0 0
11. TJ Jablonné nad Orlicí 0 0:0 0
12. TJ Sokol Jaroměř 0 0:0 0
13. FBC Dobruška - Dobré B 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.08.2020 Adriana Skrovná (14)
21.08.2020 Kateřina Kuličková (26)
21.08.2020 Aneta Zeiplová (15)
23.08.2020 Karolína Jedličková (8)
24.08.2020 Anna Miholová (26)
29.08.2020 Kristýna Rejmanová (24)
29.08.2020 Tomáš Zavadil (36)
06.09.2020 Kristýna Hofmanová (19)
16.09.2020 Lenka Řezníčková (35)
16.09.2020 Ema Dundová (11)

Najdete nás na Facebooku

Město Hradec Králové Královéhradecký kraj Český florbal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Uniregen spol. s r.o. Wagmann s.r.o. NemKoCZ s.r.o. HPI-CZ
Nadační fond Veolia
Autobusová doprava Tomáš Zavadil Decathlon DAKO  CZ, a.s. SOFAT, s.r.o.

Počet návštěv: 28226
Posledních 30 dnů: 508 | Posledních 7 dnů: 132 | Poslední den: 14

© 2020 IBK Hradec Králové | Všechna práva vyhrazena | soukupovap@post.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne